Upoznajmo Europu / Упознајмо Европу

Učenici sedmoga razreda ugostili su volontere iz Mirovne grupe mladih Dunav.

Ученици седмог разреда су угостили волонтере из Мировне групе младих Дунав.

Na satu zemljopisa, 4. travnja, učenici sedmoga razreda ugostili su volontere iz Mirovne grupe mladih Dunav. Noemie Sublin i Salaheddine Bufeldja predstavili su Francusku te su učenici saznali nešto više o znamenitostima ove izuzetno zanimljive zemlje. Uz rijeke, jezera i planine naučili su što to Francuzi jedu te su naučili nekoliko jednostavnih francuskih riječi. Na kraju sata učenici su se zabavili uz kviz.

На часу географије, 4. априла, ученици седмог разреда угостили су волонтере из Мировне групе младих Дунав. Ноеми Сублин и Салаедин Буфелџа представили су Француску те су ученици сазнали нешто више о знаменитостима ове изузетно занимљиве земље. Уз реке, језера и планине научили су шта то Французи воле да једу те су начили неколико једноставних француских речи. На крају часа ученици су се забавили уз квиз.