Večer matematike / Вече математике
Autor: Vojislav Đuračković, 6. 12. 2022.

Nakon sad već duljeg vremena kako nismo uživo provodili ovaj projekt, iz svima znanih razloga koje ćemo samo natuknuti, ponovno je održan projekt Večer matematike na opće zadovoljstvo svih učenika.

Након сада већ дужег времена како нисмо уживо проводили овај пројекат, из свима познатих разлога које ћемо само споменути, поново је одржан пројекат Вече математике на опште задовољство свих ученика.

I ovo školske godine održan je projekt Večer matematike u obliku radionica (matematičkih igrica) s ciljem da se matematika pokaže i u onom zaboravljenom svjetlu - zabavnom. Ove godine na Večeri matematike sudjelovalo je ukupno dvadeset i devet učenika te dvoje učitelja. U galeriji možete pogledati kako je to izgledalo.

И ове школске године одржан је пројекат Вече математике у облику радионица (математичких игрица) са циљем да се математика покаже и у оном заборављеном светлу - забавном. Ове године на Вечери математике је учествовало укупно двадесет и девет ученика те двоје наставника. У галерији можете погледати како је то изгледало