« Travanj 2024 »

Humanitarna akcija "Osmijeh na dar"
Autor: Bojan Lazić, Zorana Vukašinović, 21. 12. 2015.

Naša je škola i ove godine sudjelovala u akciji "Osmijeh na dar" koju organizira grupa studenata Pravnog fakulteta u Beogradu.

Наша школа је и ове године учествовала у акцији "Осмех на дар" коју организује група студената Правног факултета у Београду.

U sklopu humanitarne akcije "Osmijeh na dar" koju su pokrenuli studenti prava iz Beograda, naša škola je po drugi put sudjelovala u prikupljanju novogodišnjih paketića za djecu s Kosova. Uz našu školu u akciji su sudjelovale OŠ Trpinja, OŠ Bijelo Brdo i OŠ Borovo. Prilupljeno je preko 300 paketića koji će biti odvezeni na Kosovo oko Božića. Nadamo se da ćemo i ove godine tim darovima obradovati mališane s Kosova.

Fotografije prikupljanja i sortiranja poklona možete pogledati u našoj fotogaleriji.

У склопу хуманитарне акције "Осмех на дар" коју су покренули студенти права из Београда, наша школа је по други пут учествовала у сакупљању новогодишњих пакетића за децу са Косова. Уз ашу школу у акцији су учествовале и ОШ "Трпиња," ОШ "Бијело Брдо," и ОШ "Борово." Сакупљено је преко 300 пакетића који ће бити одвезени на Косово око Божића. Надамо се да ћемо и ове године тим поклонима обрадовати малишане са Косова.

Фотографије сакупљања и сортирања поклона можете да погледате у нашој фотогалерији.