Nova web stranica naše škole!

Kategorija: Vijesti
Datum objave: 04. 08. 2024.

Dragi učenici, roditelji, zaposeleni i prijatelji škole, s velikim zadovoljstvom vas obavještavamo da smo uspješno zamijenili našu staru web stranicu sa potpuno novom i unaprijeđenom verzijom!

Nova web stranica donosi brojne prednosti i poboljšanja:

1. Moderan dizajn: Prilagođen svim uređajima, kako biste mogli lako pristupiti informacijama sa vašeg računala, tableta ili mobitela.
  2. Poboljšana navigacija: Brže i jednostavnije pronalaženje svih važnih informacija.
  3. Aktualnosti: I dalje ćemo vas redovito obavještavati o svim događajima, aktivnostima i vijestima vezanim za našu školu.
  4. Resursi za učenike i roditelje: Brzi pristup informacijama o nastavi, rasporedima sati, školskim pravilnicima i mnogim drugim korisnim informacijama.

Izradu nove web stranice omogućio je CARNET pomoću nove usluge koja je bazirana na WordPress CMS sustavu za upravljanje sadržajem.

Staroj web stranici i dalje možete pristupiti na adresi https://web-arhiva.skole.hr/os-negoslavci