« Travanj 2024 »

Europska oznaka kvalitete za eTwinning projekt / Европска ознака квалитета за еТвининг пројекат
Autor: Vojislav Đuračković, 29. 10. 2021.

Učenici Osnovne škole Negoslavci dobili Europsku oznaku kvalitete za sudjelovanje u eTwinning projektu "Slang Words In 21st Century".

Ученици Основне школе Негославци добили Европску ознаку квалитета за учествовање у Твининг пројекту "Slang Words In 21st Century".

Prošle nastavne godine učenici tadašnjeg osmoga razreda Osnovne škole Negoslavci sudjelovali su u eTwinning projektu "Slang Words In 21st Century". Njihov rad nije ostao neprimijećen te su tako početkom listopada 2021. godine dobili priznanje na razini države, Nacionalnu oznaku kvalitete. Nije trebalo čekati dugo da ovaj projekt bude nagrađen i na najvišoj razini, Europskom oznakom kvalitete. Čestitamo učenicima na ovom priznanju i zahvaljujemo im što su svojim trudom doprinijeli da i naša mala škola bude među velikima.

Прошле наставне године ученици тадашњег осмог разреда Основне школе Негославци су учествовали у Твининг пројекту "Slang Words In 21st Century". Њихов рад није остао непримећен те су тако почетком октобра 2021. године добили признање на нивоу државе, Националну ознаку квалитетa. Није требало чекати дуго да овај пројект буде награђен и на највишем нивоу, Европском ознаком квалитета. Честитамо ученицима на овом признању и захваљујемо им што су својим трудом допринели да и наша мала школа буде међу великима.