Vijesti

Nagrade i priznanja našim učenicima stižu sa svih strana / Награде и признања нашим ученицима стижу са свих страна

Stižu nagrade i pohvale našim učenicima s različitih kulturnih manifestacija.

---

Стижу награде и похвале нашим ученицима са различитих културних манифестација.

Učenik naše škole David Gavrilović (6. razred) osvojio je nagradu za sudjelovanje na kulturnoj i duhovnoj manifestaciji „14. Brankovi dani u Vukovaru“. Ovogodišnja tema natječaja je bila „Kolijevka“.
Na natjecanju u okviru manifestacije „Dječji tjedan“,  među radovima iz dijaspore na natječaju „Zašto volim Srbiju?“, učenik 5. razreda Dušan Božičković je osvojio 3. mjesto, a učenici 7. razreda Maja Vujičić i Nebojša Pavić su pohvaljeni od strane stručnog žirija.

U privitku su i radovi pomenutih učenika.

Čestitamo nagrađenim učenicima!

---

Ученик наше школе Давид Гавриловић (6. разред) освојио је награду за учествовање на културној и духовној манифестацији „14. Бранкови дани у Вуковару“. Ovogodišnja Овогодишња тема конкурса Је била „Колевка“.
На такмичењу у склопу манифестације „Дечја недеља“,  у конкуренцији радова из дијаспоре на конкурсу „Зашто волим Србију?“, ученик 5. разреда Душан Божичковић освојио је треће место, а ученици 7. разреда Маја Вујичић и Небојша Павић су похваљени од стране стручног жирија.

У прилогу су и радови споменутих ученика.

Честитамо награђеним ученицима!

objavio: Bojan Lazić   datum: 9. 10. 2020.

Časovnik

Tražilica stranice

« Siječanj 2021 »

Šta mislite o uvođenju e-dnevnika?