Krsna slava 6. razreda - Крсна слава 6. разреда

Šesti je razred i ove godine proslavio svoju krsnu slavu.

---

Шести разред је и ове године прославио своју крсну славу.

U ponedjeljak, 28. studenog, učenici šestoga razreda su, predvođeni vjeroučiteljom, proslavili krsnu slavu, svetog Jovana Milostivog. Pripremljeni slavski kolač i koljivo osvetio je protojerej-stavrofor Dragomir Živanić. Učenici šestoga razreda su kao počasne goste pozvali učiteljicu Zoricu Bajić i učenike drugog razreda, ali i ravnatelja, ostale učitelje, administrativno osoblje Škole te druge učenie. Kum slave bila je učenica Jovana Lukć, dok je o svetitelju čitala učenica Nikolina Okulić.

Fotografije s ovog događaja možete pronaći u našoj fotogaleriji.

---

У понедељак, 28. новембра, ученици шестог разреда, предвођени вероучитељем, прославили су крсну славу, светог Јована Милостивог. Припремљени славски колач и кољиво осветио је протојереј-ставрофор Драгомир Живанић. Ученици шестог разреда су као почасне госте позвали учитељицу Зорицу Бајић и ученике другога разреда, али и директора, остале наставнике, административно особље школе те друге ученике. Кум славе била је ученица Јована Лукић, док је о светитељу читала ученица Николина Окулић.

Фотографије са овог догађаја можете да пронађете у нашој фотогалерији

objavio: LAZIĆ BOJAN   datum: 2. 12. 2016.

Časovnik

Tražilica stranice

« Studeni 2017 »

Šta mislite o uvođenju e-dnevnika?